پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
«هفته دفاع مقدس، گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی گرامی باد.»

 • به منظور دسترسی آسان تر علاقمندان به مطالعه و فراهم کردن شرایط دسترسی افراد به کتاب های مفید کانال کتابخانه میرداماد و کانال علوم قرآنی راه اندازی شد.
  به گزارش مرکز آموزش موسسه فرهنگی میرداماد این کانال به منظور افزایش میزان مطالعه کاربران فضای مجازی و سرعت انتقال مطالب به مخاطبین راه اندازی شده است.
  برخی معتقدند شبکه‏های اجتماعی باعث شده‏اند ما از کتاب و کتابخوانی دور شویم. اما این نظر بستگی به چگونگی استفاده ما از آنها دارد، این شبکه‏ها حتی می توانند فاصله مان را با کتاب بسیار کمتر کنند.
  کانال کتابخانه میرداماد هر روز 8 تا 10 صفحه از یک کتاب که قبلا مورد بررسی وکارشناسی واقع شده را در کانال قرار می دهد همچنین مرکز علوم قرآنی هم هر هفته یک بخش از جزوه گلستان آیه ها که بیش از 8 سال است منتشر می شود را در کانال علوم قرآنی قرار میدهد.
  علاقمندان برای عضویت در این کانل ها شرکت در  برنامه  مطالعه روزانه روی لینک مورد نظر ازطریق لینک های زیر وارد اپلیکیشن تلگرام شده. در پنجره ی باز شده، روی گزینه ی Join کلیک نمایید.

  کانال کتابخانه میرداماد https://telegram.me/mirdamad_org

  کانال علوم قرآنی https://telegram.me/oloum_quran


  کاربران گرامی می توانند انتقادات، پیشنهادات، نظرات خود و مطالبی را که در راستای اهداف این کانال است هم چون معرفی کتاب، روش مطالعه مفید، بخش هایی از کتابی که مطالعه کردید و... را به

      admin: https://telegram.me/mmirdamad_org
  از طریق تلگرام ارسال فرمایید تا در کانال میرداماد مورد استفاده قرار گیرد.